Na drodze DK19 w Andryjankach doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa.
Dziś nad ranem w powiecie bielskim doszło do zderzenia dwóch aut: samochodu osobowego i busa. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, podczas wyprzedzania ciężarówki, zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem.
W wyniku tego zdarzenia zginął kierowca osobówki i jego pasażerka, oboje w wieku ok. 70 lat. Kierowca busa nie odniósł obrażeń.
Na miejscu policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod ścisłym nadzorem prokuratora, w tym tożsamość ofiar.
[AKTUALIZACJA]
Na DK19 w Andryjankach ruch odbywa się wahadłowo.
[AKTUALIZACJA]
DK19 po wypadku jest już przejezdna.