Reklama

Dwie osoby zginęły w wypadku busa i osobówki [AKTUALIZACJA]

05/11/2022 09:39

Na drodze DK19 w Andryjankach doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa.

Dziś nad ranem w powiecie bielskim doszło do zderzenia dwóch aut: samochodu osobowego i busa. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, podczas wyprzedzania ciężarówki, zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem.

W wyniku tego zdarzenia zginął kierowca osobówki i jego pasażerka, oboje w wieku ok. 70 lat. Kierowca busa nie odniósł obrażeń.

Na miejscu policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod ścisłym nadzorem prokuratora, w tym tożsamość ofiar.

Reklama

[AKTUALIZACJA]

Na DK19 w Andryjankach ruch odbywa się wahadłowo. 

[AKTUALIZACJA]

DK19 po wypadku jest już przejezdna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości