Reklama

Dwie rowerzystki potrącone na przejściu! [FOTO]

26/07/2020 16:16

Dwie kobiety zostały potrącane przez osobowego forda na przejściu dla pieszych w okolicach ronda św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży. Rowerzystki przejeżdżały przez przejście tylko dla pieszych. Obie z obrażeniami trafiły do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 14.

Kierujący fordem uderzył w przejeżdżające po przejściu dla pieszych rowerzystki. W wyniku wypadku w samochodzie osobowym została zbita przednia szyba.

Obie z obrażeniami trafiły do łomżyńskiego szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości