Dwie kobiety zostały potrącane przez osobowego forda na przejściu dla pieszych w okolicach ronda św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży. Rowerzystki przejeżdżały przez przejście tylko dla pieszych. Obie z obrażeniami trafiły do łomżyńskiego szpitala.
Do zdarzenia doszło po godzinie 14.
Kierujący fordem uderzył w przejeżdżające po przejściu dla pieszych rowerzystki. W wyniku wypadku w samochodzie osobowym została zbita przednia szyba.
Obie z obrażeniami trafiły do łomżyńskiego szpitala.