Reklama

Dwoje dzieci w szpitalu. Tir wjechał w tył mitsubishi! [FOTO]

18/09/2021 14:28

Tir zderzył się z osobówką. Dwoje dzieci trafiło do szpitala a w miejscu zdarzenia, czyli za Marianowem na wysokości zajezdni MPK, tworzą się korki ze względu na wprowadzony tam ruch wahadłowy.

W sobotę (18.09), po południu, doszło do wypadku za Marianowem na wysokości zajezdni MPK (DK 61). Tir wjechał w tył mitsubishi. Dwoje dzieci trafiło do szpitala w Białymstoku.

Zdarzenie to przyczyniło się także do kolizji dwóch aut osobowych - audi i seata. 

Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Policja ustala szczegóły i przebieg wypadku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości