Tir zderzył się z osobówką. Dwoje dzieci trafiło do szpitala a w miejscu zdarzenia, czyli za Marianowem na wysokości zajezdni MPK, tworzą się korki ze względu na wprowadzony tam ruch wahadłowy.
W sobotę (18.09), po południu, doszło do wypadku za Marianowem na wysokości zajezdni MPK (DK 61). Tir wjechał w tył mitsubishi. Dwoje dzieci trafiło do szpitala w Białymstoku.
Zdarzenie to przyczyniło się także do kolizji dwóch aut osobowych - audi i seata.
Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Policja ustala szczegóły i przebieg wypadku.