Drugie miejsce i srebrny medal przywiozły z Białegostoku dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. W stolicy województwa rozegrany został finał licealiady woj. podlaskiego w aerobiku. W ubiegłym roku zespół z Łomży zajął pierwsze miejsce. Tytułu nie udało się obronić, ale srebro także ma swoją wartość.
Zespół dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Łomży zdobył w finale licealiady woj. podlaskiego w aerobiku II miejsce i srebrny medal. Najlepsze w tym roku okazały się uczennice II LO z Białegostoku. Srebrna drużyna wystąpiła w składzie Maria Reterska, Aleksandra Szczęsna, Marta Kościelecka, Emilia Borawska, Marta Pióro. Trenerką i opiekunką dziewcząt jest Marzanna Rutkowska.
Występ dziewcząt w Białymstoku!