Już dziś startuje Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w tenisie na wózkach ŁOMŻA CUP, który zaliczany jest do Mistrzostw Polski. W turnieju weźmie udział 12 zawodników z całego kraju, a największą gwiazdą będzie Mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Świata Jerzy Kulig.
Turniej został wpisany do kalendarza Polskiego Związku Tenisa. Organizatorami zawodów jest UKS „Return" Łomża, Miejski ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Rehabilitacji MEDICOR. Turniej rozegrany zostanie na kortach Stadionu Miejskiego w Łomży, znajdujących się na ulicy Zjazd 18. Początek zaplanowano na godzinę 16:00.
Zawody potrwają do niedzieli. W sobotę zmagania zawodników będzie można oglądać w godzinach 10:00 – 18:00, natomiast w niedzielę od godziny 10:00 rozegrane zostaną mecze finałowe. W turnieju weźmie udział 12 zawodników z całego kraju, a największą gwiazdą będzie Mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Świata Jerzy Kulig.
Organizatorzy zapraszają do kibicowania łomżyńskim zawodnikom.