Reklama

Ekipa Narolewskiego jedzie do Łomży. Czterech zasili KS Śniadowo?

16/02/2024 19:58

Przed piłkarzami KS-u Śniadowo czwarta gra kontrolna. W niedzielę w samo południe podopieczni Dariusza Narolewskiego zmierzą się z FC 2012 Różan.

Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Łomży. Przed tygodniem nasi przegrali 2:3 z Narwią II Ostrołęka. Bramki zdobyli: Igor Cychol oraz Dominik Dzwonkowski. Starcie kontrolne będzie podsumowaniem mikrocyklu treningowe. W ostatnich dniach zespół spotkał się na trzech zajęciach.

- Niemal wszyscy są do dyspozycji. Wyjątkiem jest przeziębiony Piotr Pisiak. Do tego mamy kontuzjowanych: Huberta Cendrowskiego i Karola Choińskiego. Cały czas czekamy na powrót Grzegorza Żebrowskiego - mówi Dariusz Narolewski.

Reklama

Szkoleniowiec wrócił do drużyny po półrocznym rozbracie z ławką trenerską. Wraz z zespołem wywalczył awans z Klasy Okręgowej. Jesienią miejsce 52-latka zajmował Arkadiusz Obrycki. - Chcemy stworzyć kolektyw. Szukamy wspólnego języka na boisku. Każdy trening, mecz kontrolny to bezcenny czas - dodaje.

Wiele na to wskazuje, iż do KS-u dołączy czterech zawodników. - Jest z nami młody bramkarz. Zostanie w zespole. Podjęliśmy decyzję, że będzie się uczył seniorskiej piłki w naszym otoczeniu. Ponadto mamy czterech testowanych. Dwóch z nich to piłkarze ofensywni, a pozostali lepiej czują się w defensywie. Co do trzech jesteśmy zdecydowani - kończy Narolewski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2024 20:17
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości