Zespół MŁKS-u Łomża wziął udział w Pucharze Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii U-11. Podopieczni Tomasza Staniórskiego spisali się bardzo dobrze.
Marcel Konopka i spółka wywalczyli drugie miejsce podczas zmagań najlepszych ekip w województwie, podczas zmagań w hali Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej.
W spotkaniach grupowych nasi wygrali dwa mecze. Pokonali: 4:1 Junior Białystok oraz 4:0 Pasję Hajnówka. Jedyna porażka to 0:2 z Jagiellonią Białystok. Łomżanie awansowali do półfinału, w którym pokonali 3:0 Olimpię Zambrów. Najważniejszy mecz dnia to ponownie gra z "Jagą". Zespół z Białegostoku wygrał 4:1. Naszym pozostał tytuł wicemistrzów.
Najlepszym zawodnikiem w MŁKS-ie został okrzyknięty Paweł Cwalina. Najlepszym graczem zmagań został Błażej Cylwik (Jagiellonia Białystok). Królem strzelców został Arkadiusz Wysocki, zaś wyróżniającym się bramkarzem Julian Baczewski (obaj Olimpia Zambrów).
MŁKS Łomża grał w składzie: Marcel Konopka, Olaf Stankiewicz, Wiktor Muczyński, Julian Kalinowski, Szymon Mieczkowski, Paweł Cwalina, Tymon Warzyński, Maksymilian Marzec. Trener: Tomasz Staniórski.