Reklama

"Elka" potrąciła pieszą

11/08/2022 12:10

Do groźnej sytuacji doszło na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Al. Legionów. "Elka" potrąciła pieszą. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.

W czwartek (11.08), około godz. 11:00, doszło do potrącenia pieszej na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Al. Legionów w Łomży.

Samochód nauki jazdy na warunkowym skręcie w prawo “dotknął” pieszą. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości