Do groźnej sytuacji doszło na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Al. Legionów. "Elka" potrąciła pieszą. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.
W czwartek (11.08), około godz. 11:00, doszło do potrącenia pieszej na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Al. Legionów w Łomży.
Samochód nauki jazdy na warunkowym skręcie w prawo “dotknął” pieszą. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało.