Nastolatek jechał na hulajnodze elektrycznej. Kierowca auta osobowego wjechał w niego na przejściu dla pieszych.
Do zdarzenia doszło po godzinie 21 na ul. Zawadzkiej, na wysokości parku Jana Pawła II.
Kierujący samochodem osobowym jechał w kierunku Galerii Veneda, raptem przed jego maskę wjechała hulajnoga elektryczna. W wyniku zderzenia nastolatek kierujący hulajnogą trafił do szpitala.
Kierowca samochodu, który potrącił chłopca w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.