Reklama

FC Hycle z mistrzostwem. Patryk Szymański z tytułem najlepszego

Drużyna FC Hycle sięgnęła po mistrzostwo podczas Memoriału Łukasza Pokory - byłego zawodnika i trenera Kurpika Kadzidło. Turniej zgromadził zespoły z regionu, a zwycięzcy udowodnili swoją klasę w decydujących spotkaniach zawodów.

Zespół FC Hycle, złożony z zawodników związanych z ŁKS-em Łomża, od początku prezentował wysoką formę. Kluczowe rozstrzygnięcia zapadły w fazie pucharowej. W półfinale FC Hycle pewnie pokonało drużynę KZMM 2:0, natomiast w finale nie pozostawiło złudzeń rywalom z Casi Team, wygrywając aż 5:1 i sięgając po końcowy triumf.

Turniej był również okazją do uhonorowania najlepszych indywidualności. Tytuł najlepszego zawodnika Memoriału trafił do Patryka Szymańskiego z FC Hycle. Królem strzelców został Aleksander Zieliński reprezentujący zespół Czar Muchy, a statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Piotr Szymański z Casi Team.

Reklama

Barwy mistrzowskiej drużyny FC Hycle reprezentowali: Wiktor Walczak, Konrad Kamienowski, Dariusz Korytkowski, Rafał Maćkowski, Kamil Dobrowolski, Krystian Kacprzyk, Daniel Kacprzyk, Patryk Sokołowski oraz Patryk Szymański.

fot. Kurpik Kadzidło

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości