Drużyna FC Hycle sięgnęła po mistrzostwo podczas Memoriału Łukasza Pokory - byłego zawodnika i trenera Kurpika Kadzidło. Turniej zgromadził zespoły z regionu, a zwycięzcy udowodnili swoją klasę w decydujących spotkaniach zawodów.
Zespół FC Hycle, złożony z zawodników związanych z ŁKS-em Łomża, od początku prezentował wysoką formę. Kluczowe rozstrzygnięcia zapadły w fazie pucharowej. W półfinale FC Hycle pewnie pokonało drużynę KZMM 2:0, natomiast w finale nie pozostawiło złudzeń rywalom z Casi Team, wygrywając aż 5:1 i sięgając po końcowy triumf.
Turniej był również okazją do uhonorowania najlepszych indywidualności. Tytuł najlepszego zawodnika Memoriału trafił do Patryka Szymańskiego z FC Hycle. Królem strzelców został Aleksander Zieliński reprezentujący zespół Czar Muchy, a statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Piotr Szymański z Casi Team.
Barwy mistrzowskiej drużyny FC Hycle reprezentowali: Wiktor Walczak, Konrad Kamienowski, Dariusz Korytkowski, Rafał Maćkowski, Kamil Dobrowolski, Krystian Kacprzyk, Daniel Kacprzyk, Patryk Sokołowski oraz Patryk Szymański.
fot. Kurpik Kadzidło