Reklama

FORCIAK CUP II: osiem drużyn trampkarek na parkiecie

08/02/2026 10:33

W Piątnicy trwa druga edycja turnieju piłkarskiego FORCIAK CUP II, który gromadzi młode zawodniczki z kilku regionów północno-wschodniej Polski. Dzisiejsze zmagania należą do dziewcząt z kategorii trampkarek, a na starcie turnieju stanęło osiem drużyn.

W rywalizacji udział biorą zespoły m.in. z Choroszczy, Białegostoku (dwie drużyny), Czyżewa oraz Ostrowi Mazowieckiej. Mecze w tej kategorii rozgrywane są w wydłużonym czasie po 15 minut, podczas gdy dzień wcześniej spotkania w młodszych kategoriach trwały po 10 minut.

Na parkiecie zaprezentuje się łącznie około 90 zawodniczek, które już w niedługim czasie mogą rozpocząć rywalizację na poziomie seniorskim. Turniej potrwa od godziny 9:00 do 18:00, co oznacza aż 9 godzin piłkarskich emocji.

Gospodarzem wydarzenia jest zespół Fortów Piątnica, prowadzony przez trenera Roberta Brzezińskiego. Wczoraj, w ramach turnieju w kategoriach orliczek i młodziczek, na boisku rywalizowało niemal 200 zawodniczek.

Reklama

Organizatorzy przewidzieli również nagrody indywidualne: statuetki dla MVP turnieju, najlepszej bramkarki oraz królowej strzelczyń. Każda uczestniczka otrzyma pamiątkową nagrodę, a wszystkie drużyny zostaną uhonorowane pucharami.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także zaplecza gastronomicznego. Na zawodniczki i kibiców czekają m.in. hot dogi, gofry, zupa oraz jogurty, co sprawia, że turniej ma nie tylko sportowy, ale również rodzinny charakter.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości