Przed piłkarkami ręcznymi z Łomży teoretycznie łatwe zadanie.
Podopieczne Anety Kutny dzisiaj zagrają z MTS-em Giżycko. Początek spotkania w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży o godz. 15:00. Zawodniczki Handballu Łomża są liderkami II ligi. W dwóch spotkaniach zdobyły komplet punktów. Rzuciły 83 bramki, a straciły 48. Rywalki? Zaliczyły dwie porażki.
W pierwszym starciu, które odbyło się 12 października łomżanki wygrały 41:16 (23:7) na boisku rywalek. 11 trafień zaliczyła Katarzyna Rejka. Siedem bramek rzuciła Amanda Szymborska, zaś sześć Aleksandra Szymborska. Patrycja Kruczkow oraz Weronika Serowik dołożyły po pięć goli. Natalia Klej zdobyła trzy bramki, a Julia Romanowska dwie. Po razie trafili: Kamila Bonifaciuk i Zuzanna Adamska.
Każdy kto wybiera się na mecz, będzie mógł wspomóc Marcelinkę. - Przed nami świetna okazja, by oprócz obejrzenia spotkania, wziąć udział w akcji charytatywnej. Wspólnymi siłami chcemy wspomóc potrzebującą dziewczynę oraz jej rodzinę. Przy tylu kibicach, dołożenie symbolicznej złotówki może mieć ogromne znaczenie przy tylu kibicach - mówi Aneta Kutny, trenerka łomżanek.
Marcelinka na chwilę obecną w dzień oddycha sama, zaś w nocy pomaga respirator. Jest coraz większa i wymaga codziennej rehabilitacji oraz opieki przez cały czas. Dla darczyńców przygotowane stoisko ze słodkościami.
Jeśli nie możecie być Was na miejscu, zachęcamy do wpłat na konto. Więcej informacji TUTAJ. Pamiętajcie. Pomaganie jest fajne.