Nie tak to miało wyglądać. Piłkarki ręczne z Łomży zmierzyły się na wyjeździe z AZS-em UMCS Lublin.
Podopieczne Anety Kutny uległy aż 26:42. Już do przerwy gospodynie wygrywały różnicą 11 bramek (22:11). Dla zespołu Handballu to kolejna porażka. Efektem jest niskie miejsce w tabeli I ligi.
Kolejne spotkanie odbędzie się już 25 marca. Wówczas Łomżynianki podejmą Agrykolę Ochota Warszawa. Zespół ze stolicy plasuje się na czwartej pozycji. Ma tyle samo punktów co AZS UMC oraz JKS San Jarosław.
Walka o wicemistrzostwo zapowiada się niezwykle ciekawie. A nasze wciąż są na przedostatniej pozycji.