Dziś o godz. 17:00 piłkarki ręczne Handballu Łomża rozegrają ostatni mecz w tym sezonie w I lidze.
Podopieczne Anety Kutny zagrają na wyjeździe z liderem - ROKiS-em Radzymin Marcovia Marki. Przeciwniczki od kilku tygodni mogą być pewnego pierwszego miejsca w stawce. Z kolei nasze powalczą, by nie zająć ostatniej pozycji w tabeli.
- To będzie niezwykle wymagające spotkanie, szczególnie że gramy na terenie rywala. Nie zamierzamy jednak łatwo oddać punktów. Zostawimy na boisku wszystko i obiecujemy walkę do końca. Trzymajcie za nas kciuki - mówi trenerka.
Trzymamy kciuki!