Piłkarki z Piątnicy wygrały siódmy mecz w sezonie w III lidze.
Zespół Roberta Brzezińskiego był faworytem w starciu z outsiderem. Zawodniczki z Piątnicy triumfowały 6:1 w trudnych warunkach atmosferycznych.
- Pogoda nie pomagała w płynnej grze, ale dziewczęta wykazały się ogromną dyscypliną i konsekwencją. Zespół zachował zimną krew, adaptując się do panującej aury i przejmując kontrolę nad przebiegiem meczu - mówi Robert Brzeziński, szkoleniowiec Fortów.
Forty Piątnica - WAP Warszawa 6:1
Bramki: Kamila Banach x2, Gabriela Grabińska, Izabela Grabowska, Maria Pomichowska, Marcelina Zabielska.
Forty: Baranowska - Piszczatowska, Łuba, Łada, Kołota, Grabińska, Pomichowska, Konert, Zabielska (50' Krasowska), Grabowska, Banach.