Reklama

Gracz ŁKS-u z wyróżnieniem!

22/04/2026 17:16

W ostatniej serii gier piłkarze ŁKS-u Łomża zremisowali 1:1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Po tym spotkaniu jeden z naszych został wyróżniony.

W "Jedenastce Kolejki" znalazł się Mateusz Danielczyk. 20-letni bramkarz biało-czerwonych rozegrał bardzo dobry mecz. Zanotował siódmy występ w tym sezonie. W dwóch spotkaniach zachował czyste konto. W sumie sięgał do siatki siedem razy.

Danielczyk jest wychowankiem Rony 03 Ełk. Występował w drużynach młodzieżowych Jagiellonii Białystok, jak również w barwach Tura Bielsk Podlaski. Po przenosinach do ŁKS-u dostaje kolejne szanse na trzecioligowym poziomie. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości