Dzisiaj o godz. 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się z Estonią w ramach półfinału baraży o awans do mistrzostw Europy.
Kto wygra? Jaki padnie wynik? O zdanie zapytaliśmy zawodników ŁKS-u Łomża.
Hubert Antkowiak
Polska - Estonia 3:0
Kamil Wenger
Polska - Estonia 2:0
A Wy jak typujecie? Piszcie w komentarzach.
fot. PZPN