Mała zagadka. Kto był bramkarzem ŁKS-u Łomża w sezonie 2012/2013?
Rafał Rakowiecki. Wówczas zanotował 26 występów (2340 minut). 36-latek ostatnio występował w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Od rundy wiosennej będzie grał w Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Wraca do klubu, z którego wypłynął na szersze wody.
Może mało kto wie, albo pamięta, ale Rakowiecki bardzo dobrze radził sobie między słupkami, ale również jako napastnik. W swojej przygodzie z piłką trafił ponad 10 razy. Ostatniego gola zdobył w barwach Ruchu w IV lidze. Jego ekipa wygrała 6:2, a Rakowiecki celnie uderzył z 11 metrów. Co ciekawe, była to setna bramka ekipy z Wysokiego Mazowieckiego.
Zobaczcie, jak wygląda jego metryczka na 90minut.pl. Znacie inne takie przypadki, by był niecodzienny dopisek?

Ja znam. Zobaczcie reprezentanta Singapuru. Co robił oprócz gry w piłkę? Nie uwierzycie!
