Reklama

Grał w ŁKS-ie. Bramkarzo-napastnik wrócił do domu

08/03/2024 18:58

Mała zagadka. Kto był bramkarzem ŁKS-u Łomża w sezonie 2012/2013?

Rafał Rakowiecki. Wówczas zanotował 26 występów (2340 minut). 36-latek ostatnio występował w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Od rundy wiosennej będzie grał w Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Wraca do klubu, z którego wypłynął na szersze wody.

Może mało kto wie, albo pamięta, ale Rakowiecki bardzo dobrze radził sobie między słupkami, ale również jako napastnik. W swojej przygodzie z piłką trafił ponad 10 razy. Ostatniego gola zdobył w barwach Ruchu w IV lidze. Jego ekipa wygrała 6:2, a Rakowiecki celnie uderzył z 11 metrów. Co ciekawe, była to setna bramka ekipy z Wysokiego Mazowieckiego.

Reklama

Zobaczcie, jak wygląda jego metryczka na 90minut.pl. Znacie inne takie przypadki, by był niecodzienny dopisek?

Ja znam. Zobaczcie reprezentanta Singapuru. Co robił oprócz gry w piłkę? Nie uwierzycie! 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości