Jesienią występował w barwach ŁKS-u Łomża. 23-latek pożegnał się z biało-czerwonymi.
"Świder" ma już miejsce do kontynuowania przygody z piłką nożną. Pomocnik związał się z Narwią Ostrołęka, czyli czwartym zespołem V ligi w grupie mazowieckiej. Z nową ekipą ma walczyć o awans do IV ligi. Niebiesko-czerwoni tracą do lidera - MKS-u Przasnysh pięć punktów oraz trzy do drugiej Nadnarwianki Pułtusk (promocję uzyskają dwie drużyny).
Świderski grał w ŁKS-ie od sezonu 2021/2022. Pierwszy rok oznaczał chwile radości, zwieńczone awansem do III ligi. Jesienią wystąpił w 18 spotkaniach (1237 minut). Zdobył trzy bramki i obejrzał dwie żółte kartki.
ZOBACZ TAKŻE: Grał w ŁKS-ie. Znalazł sobie nowy klub
- "Świder" - dziękujemy za Twoje wszystkie piękne bramki zdobyte lewą nogą, jak i również niesamowite rajdy na skrzydłach - czytamy na stronie klubowej.
fot. Narew Ostrołęka