Reklama

Grał w ŁKS-ie. Świderski ma nowy klub

21/02/2024 17:42

Jesienią występował w barwach ŁKS-u Łomża. 23-latek pożegnał się z biało-czerwonymi.

"Świder" ma już miejsce do kontynuowania przygody z piłką nożną. Pomocnik związał się z Narwią Ostrołęka, czyli czwartym zespołem V ligi w grupie mazowieckiej. Z nową ekipą ma walczyć o awans do IV ligi. Niebiesko-czerwoni tracą do lidera - MKS-u Przasnysh pięć punktów oraz trzy do drugiej Nadnarwianki Pułtusk (promocję uzyskają dwie drużyny).

Świderski grał w ŁKS-ie od sezonu 2021/2022. Pierwszy rok oznaczał chwile radości, zwieńczone awansem do III ligi. Jesienią wystąpił w 18 spotkaniach (1237 minut). Zdobył trzy bramki i obejrzał dwie żółte kartki.

Reklama

ZOBACZ TAKŻE: Grał w ŁKS-ie. Znalazł sobie nowy klub

- "Świder" - dziękujemy za Twoje wszystkie piękne bramki zdobyte lewą nogą, jak i również niesamowite rajdy na skrzydłach - czytamy na stronie klubowej.

fot. Narew Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości