Dawid Rosiak w rundzie jesiennej bronił barw ŁKS-u Łomża. Teraz zagra w IV lidze mazowieckiej.
21-latek przybył do biało-czerwonych z mianem najlepszego bramkarza III ligi - gr. IV. W barwach Avii Świdnik spisywał się wyśmienicie. Pomógł ekipie wywalczyć wicemistrzostwo. Skusił się na propozycję z Łomży.
W barwach ŁKS-u rozegrał 11 meczów (967 minut). Po zakończeniu rundy postanowił poszukać sobie nowego miejsca pracy. Padło na KS CK Troszyn, czyli trzeci zespół po rundzie jesiennej IV ligi mazowieckiej. Z klubem spod Ostrołęki związał się półroczną umową.
fot. Gosiewski Fotografia