Na ul. Zawadzkiej w Łomży doszło dziś do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych informacji wynika, że skoda wyjeżdżając z ul. Mazowieckiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu fordowi mondeo. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy osoby trafiły pod opiekę załogi karetki pogotowia.
Do zdarzenia doszło około godziny 17. na ul. Zawadzkiej, na wysokości ul. Mazowieckiej.
Ze wstępnych informacji wynika, że skoda wyjeżdżając z ul. Mazowieckiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu fordowi mondeo. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy osoby trafiły pod opiekę załogi karetki pogotowia. Na szczęście ostatecznie nikt nie trafił do szpitala, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.