Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Łukasińskiego w Łomży. Jeden z pojazdów dachował. Na miejscu pracują służby.
Do nietypowej kraksy doszło przed godz. 13:00. W wyniku uderzenia peugeot partner przewrócił się na dach.
Z pierwszych informacji wynika, że kierowca białego busa wyjeżdżał z podporządkowanej ul. Pułaskiego, gdy zderzył się z kierowcą volkswagena jadącym ul. Łukasińskiego. Na szczęście obaj kierujący samodzielnie opuścili pojazdy. Prawdopodobnie nikomu nie stało się nic poważnego.
Na miejscu pracują służby. Kierowcom zalecamy wybranie innej drogi.