:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Groźne dachowanie w gminie Jedwabne. Kierowca trafił do szpitala [FOTO]

Wypadki drogowe, Groźne dachowanie gminie Jedwabne Kierowca trafił szpitala [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 22/10/2019 15:57

Do zdarzenia doszło około godz. 15:00 na drodze wojewódzkiej nr 668 w okolicy miejscowości Kubrzany (gm. Jedwabne). Kierowca z urazem głowy został zabrany do szpitala.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca audi jadącego od strony Przytuł zjechał z drogi, otarł się niebezpiecznie o drzewo, po czym prowadzony przez niego pojazd dachował. 

Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Kierowca audi z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Autem podróżował sam.

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja. Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu. 

lomza

Groźne dachowanie w gminie Jedwabne. Kierowca trafił do szpitala [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-10-22 16:53:35

    Jeszcze zdrowa audika :)

  • Gościu - niezalogowany 2019-10-22 17:05:55

    Pewnie BKL

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 17:24:14

    BLM. Nie wiecie skąd ten chłopak?

  • gość 2019-10-22 17:25:19

    bekaele

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 17:28:04

    Z Kolna

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 17:39:58

    Kiedys bylem w podobnej sytuacji. Drzewo na drodze. Trąbiłem, ale nie pomoglo. Ogolnie nie polecam takich historii

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 18:15:36

    Zaskocz was. To był Warszawiak

  • gość 2019-10-22 18:20:02

    moze zasłabł

  • Karwowiak - niezalogowany 2019-10-22 19:46:09

    To skąd on był?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 20:20:19

    Z Kolna. Nie widzisz marki auta?

  • Swiadek - niezalogowany 2019-10-22 20:29:41

    Ja widziałem całe zdarzenie dzwoniłem pod numer alarmowy, mężczyzna samochodem zjechał na pobocze po czym uderzył w drzewo. Po wypadku wyszedł z samochodu i nie wiem czy to szok po wypadku Ale moim zdaniem Pan zachowywał się tak jakby był pod wpływem alkoholu. Po chwili zadzwonił gdzieś i przyjechali po niego prawdopodobnie znajomi.Chcial uciec z miejsca zdarzenia lecz mu na to nie pozwoliłem.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 21:26:03

    Był z Łomży i na podwójnym gazie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-22 22:59:07

    A tiry jeżdżą po Łomży jak chcą. Czy ktoś w tym mieście egzekwuje przepisy ruchu drogowego?

  • Kierowca tyra - niezalogowany 2019-10-22 23:02:38

    Jeżdżą jak chcą jak jest towr który na Łomży trzeba zdjąć to się nie dziw

  • WL - niezalogowany 2019-10-23 01:19:15

    Widzicie kurwy tablice WL czy BKL? A druga sprawa zamknijcie pizde śmiecie jak nie wiecie czy ktoś był pod jakimś wpływem. Tylko kurwy gadają aby gadać aby normalnych ludzi zniżyć do podłogi... Jebać was cwele w dupe!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-23 02:30:44

    wąchaj ryż bekaele