Reklama

Groźne potrącenie na Polowej. Kobieta w szpitalu [FOTO]

08/11/2022 09:22

Groźnie wyglądające zdarzenie w rejonie skrzyżowania ul. Polowej z Sienkiewicza w Łomży. 52-letnia kobieta została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło tuż po godz. 9:00. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierowca forda wykonując manewr skrętu w lewo w Polową nie ustąpił pierwszeństwa pieszej będącej na przejściu dla pieszych, w wyniku czego doszło do potrącenia 52-latki - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży. 

Kobieta została zabrana do szpitala. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśniają obecni na miejscu policjanci. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości