Groźnie wyglądające zdarzenie w rejonie skrzyżowania ul. Polowej z Sienkiewicza w Łomży. 52-letnia kobieta została zabrana do szpitala.
Do wypadku doszło tuż po godz. 9:00.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierowca forda wykonując manewr skrętu w lewo w Polową nie ustąpił pierwszeństwa pieszej będącej na przejściu dla pieszych, w wyniku czego doszło do potrącenia 52-latki - informuje podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.
Kobieta została zabrana do szpitala. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Dokładny przebieg zdarzenia wyjaśniają obecni na miejscu policjanci.