Przed południem doszło do groźnego zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych, w których łącznie podróżowały 3 osoby. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala na badania.
Dzisiaj o godzinie 10:55 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło na Drodze Krajowej nr 64 na wysokości Elżbiecina. Na miejsce zadysponowano 3 jednostki: OSP Piątnica, PSP Łomża oraz zastęp operacyjny.
Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa auta, w których podróżowała trójka osób - dwie dorosłe oraz nastolatek. Mężczyzna kierujący Toyotą w kierunku Łomży na łuku drogi podjął manewr wyprzedzania, w wyniku czego zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka Kią. Osoby biorące udział w zdarzeniu zostały przetransportowane do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia jest również policja, która kieruje na objazdy, gdyż droga w wyniku wypadku została zablokowana