Groźne zderzenie dwóch aut w Łomży [FOTO]

09/07/2024 11:19

Dziś około godz. 11.00 doszło do bardzo groźnego zderzenia dwóch aut w Łomży. Jeden z samochodów zakończył jazdę na przydrożnym drzewie.

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj kilka minut przed godz. 11.00 w Łomży, u zbiegu ulic Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej. Na miejsce zadysponowano policję, straż oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po dotarciu na miejscu wypadku okazało się, że zderzenie pojazdów było na tyle mocne, że jeden z samochodów zakończył jazdę na drzewie, znajdującym się przy przeciwległym pasie ruchu. To w forda jadącego w stronę Zambrowa uderzył opel astra. Uderzenie było na tyle mocne, że kierujący stracił panowanie nad autem, przejechał wysepkę z zielenią i zatrzymał się właśnie na rosnącym przy przeciwległym pasie ruchu drzewie.

Ford został mocno rozbity, a jego kierowca trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Aktualnie na miejscu zdarzenia pracuje policja, wyjaśniając jego szczegółowe okoliczności.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/07/2024 12:40

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości