Na obwodnicy Konarzyc doszło do groźnego wypadku motocyklisty. Kierujący jednośladem, jadąc w stronę Łomży, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Jego motocykl przejechał na lewy pas, prawdopodobnie otarł się o nadjeżdżającą z przeciwka Toyotę, a następnie z impetem wpadł do przydrożnego, głębokiego rowu.
Do zdarzenia doszło przed godziną 19 przed przejazdem kolejowym.
Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali służby ratunkowe. Przez załogę karetki pogotowia i strażaków motocyklista został wyciągnięty z rowu na noszach i przewieziony do szpitala. Jego stan zdrowia na chwilę obecną nie jest znany.
W wyniku wypadku obwodnica Konarzyc była tymczasowo nieprzejezdna. Policja wprowadziła ruch wahadłowy, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Na miejscu prowadzone są działania mające na celu zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz ustalenie przyczyn wypadku.