Reklama

Groźny wypadek na trasie S8. Poszkodowana rodzina z Konarzyc wracała z ferii

06/02/2025 16:00

Do poważnego wypadku doszło dwa dni temu na trasie S8, pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką. W zdarzeniu ucierpiała rodzina z dziećmi, mieszkańcy Konarzyc, którzy wracali z zimowego wypoczynku.

Jak wynika z  ustaleń policji, 41-letni kierowca volkswagena multivana zderzył się z naczepą ciężarówki, prowadzoną przez 46-latka. W wyniku wypadku do szpitala trafili wszyscy podróżujący volkswagenem: kierowca, 39-letnia pasażerka oraz trójka dzieci w wieku 7, 9 i 12 lat.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policja potwierdziła, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Dzisiaj, o godzinie 19:30, w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Łomży przy ul. Poznańskiej odbędzie się msza w intencji powrotu do zdrowia poszkodowanej rodziny.

Reklama

Mieszkańcy Konarzyc oraz sąsiedzi poszkodowanych łączą się w trosce i nadziei na ich szybki powrót do zdrowia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości