Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ulicą Sikorskiego. Do zdarzenia doszło po godzinie 19.
W tej chwili na miejscu pracują służby ratownicze.
Wstępne ustalenia wskazują, że bmw wjechało w prawy bok renault. W wyniku wypadku dwóch mężczyzn z bmw i jeden z renault trafili do szpitala.
Policja dopiero ustala okoliczności zdarzenia. Ruch w rejonie skrzyżowania odbywa się z utrudnieniami.