Reklama

Groźny wypadek osobówek. Trzy osoby w szpitalu [FOTO

24/10/2020 20:02

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ulicą Sikorskiego. Do zdarzenia doszło po godzinie 19.

W tej chwili na miejscu pracują służby ratownicze.

Wstępne ustalenia wskazują, że bmw wjechało w prawy bok renault. W wyniku wypadku dwóch mężczyzn z bmw i jeden z renault trafili do szpitala.

Policja dopiero ustala okoliczności zdarzenia. Ruch w rejonie skrzyżowania odbywa się z utrudnieniami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości