Rozgrywki Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej wkraczają w decydująca fazę. Do końca sezonu pozostały do rozegrania IV kolejki. Po ostatniej kolejce w walce o tytuł mistrza rozgrywek pozostały trzy drużyny: Uniglass, Demed i Budownictwo Szydlik.
Pozostałym drużynom została już tylko walka o miejsca IV-VII. Najbliżej czwartego miejsca są drużyny Super Teamu i Trójkąta, które zgromadziły po 12 punktów. W ostatniej kolejce zespół Uniglassu
i Demedu wygrały swoje spotkania odpowiednio 5:2 i 4:1 dopisując sobie kolejne 3 punkty
do końcowej tabeli.
Przed nami najciekawiej zapowiadające się mecze ostatnich kolejek rozgrywek. Zespoły Budownictwa Szydlik, Demedu i Uniglassu nie grały jeszcze między sobą, co powoduje, że każda z drużyn ma duże szanse na końcowy sukces.
W najbliższą sobotę 5 marca będzie miało miejsce pierwsze z tych najciekawszym spotkań. Uniglass zmierzy się z Demedem. W szeregach obu zespołów zagrają znakomici strzelcy: Michał Pardo z Uniglassu - zdobywca 22 bramek oraz Marcin Macko, bramek 15. Z pewnością będzie to emocjonujący mecz.
Rozgrywki prowadzone są na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 10, w godzinach 16:00 -18:00.