Reklama

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar JM Rektora PWSIiP w Łomży [FOTO]

13/04/2015 07:31

W niedzielę 12 kwietnia, w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar JM Rektora PWSIiP w Łomży. W piłkarskich zmaganiach wzięły udział drużyny złożone z uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów i absolwentów PWSIiP. Imprezę swoim patronatem objął Prezydent Miasta Łomży.

Od godziny 10.30 do prawie 17.00 trwał wczorajszy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar JM Rektora PWSIiP w Łomży. Uczestniczyły w nim reprezentacje łomżyńskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci i absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

W niedzielnych rozgrywkach najlepsza okazała się drużyna III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, która wyprzedziła zespół Bursy Katolickiej i reprezenację Ekonomika. Puchary i medale najlepszym zespołom wręczył przedstawiciel nauczycieli akademickich Instytutu Wychowania Fizycznego dr Jerzy Miller.

Reklama

Organizatorem turnieju był Instytut Wychowania Fizycznego PWSIiP w Łomży, przy udziale Samorządu Studentów PWSIiP i Obywatelskiej Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości