Futsalistki z Piątnicy musiały uznać wyższość Heliosu Białystok.
Podopieczne Cezarego Lemańskiego przegrały 1:6. Do przerwy nasze remisowały 1:1 z faworytkami starcia. - Zaczęliśmy bardzo dobrze. Moje zawodniczki dominowały w pierwszej połowie i tylko dzięki fantastycznej postawie bramkarki gospodarzy, nie prowadziliśmy różnicą kilku bramek. Ponadto rywalka obroniła rzut karny - mówi szkoleniowiec.
Zupełnie inaczej wyglądała druga część spotkania. - Po przerwie nie ustrzegliśmy się błędów i straciliśmy kilka bramek. Mimo to, mecz był wyrównany i Forty walczyły do końca o jak najlepszy wynik - dodaje.
DTS Helios Białystok - Forty Piątnica 6:1 (1:1)
Bramki: Doroszko 12', Słowikowska 28', 32', 35', Kalinowska 29', Kalisz 33' - Banach 12'.
Forty: Monika Wydra, Kamila Banach, Izabela Łada, Kamila Lewandowska, Klaudia Ludkiewicz. Ponadto grały: Katarzyna Dworakowska, Wiktoria Konert, Dominika Łuba, Gabriela Piszczatowska.
Zawodniczki Fortów plasują się na piątej pozycji w tabeli. W dziewięciu spotkaniach zanotowały dwa zwycięstwa i siedem porażek. Ostatni mecz w sezonie I ligi futsalu został zaplanowany na 10 marca. O godz. 18;00 podopieczne Lemańskiego podejmą - AZS UWM High Heels Olsztyn, czyli liderki tabeli. W pierwszej rundzie wygrały na własnym boisku 9:2.
fot. Zbigniew Dziekoński