Na koncie Huberta Sulewskiego, reprezentującego Fight Club Łomża, znalazł się kolejny duży sukces. W rozegranych w sobotę 7 maja zawodach Pucharu Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu młody fighter z Łomży w świetnym stylu zwyciężył we wszystkich walkach, za każdym razem odprawiając swoich rywali przed czasem.
Puchar Polski BJJ to druga po Mistrzostwach Polski w Brazyliskim Jiu-Jitsu najważniejsza impreza w tej dyscyplinie w ciągu roku. W zawodach rozegranych w minioną sobotę w Koninie wzięło udział około 400 zawodników z całej Polski.
Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się zawodnik z Fight Club Łomża Hubert Sulewski (w kategorii -64 kilogramy młodzieżowiec), który odprawił trzech swoich rywali po trwających niespełna minutę walkach przez poddanie.
- Chcielibyśmy serdecznie podziękować Prezydentowi Miasta Łomża panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam zakup sprzętu sportowego niezbędnego do przygotowań oraz pomoc w wyjazdach na zawody - mówi trener Fight Club Łomża Damian Zorczykowski.