15-latka została zabrana do szpitala. Policja zaklasyfikowała potrącenie jako kolizja.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:00 na ulicy Nowogrodzkiej. 15-latka jadąca na hulajnodze elektrycznej została potrącona przez Hondę. Jak wynika z naszych informacji dziewczyna została zabrana do szpitala.
- Przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe omijanie pojazdu. Policjanci na miejscu sporządzili wniosek do sądu rodzinnego i nieletnich w sprawie 15-latki kierującą hulajnogą- przekazała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Kierujący Hondą był trzeźwy.
Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizja.