Reklama

Hulajnoga kontra samochód. Kolejne potrącenie w Łomży

22/10/2025 10:20

15-latka została zabrana do szpitala. Policja zaklasyfikowała potrącenie jako kolizja.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:00 na ulicy Nowogrodzkiej. 15-latka jadąca na hulajnodze elektrycznej została potrącona przez Hondę. Jak wynika z naszych informacji dziewczyna została zabrana do szpitala.

- Przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe omijanie pojazdu. Policjanci na miejscu sporządzili wniosek do sądu rodzinnego i nieletnich w sprawie 15-latki kierującą hulajnogą- przekazała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Kierujący Hondą był trzeźwy.

Policja zaklasyfikowała zdarzenie jako kolizja.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/10/2025 10:36
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości