Reklama

Huragan wraca do gry

Już 7 grudnia spotkania siatkarskie w Śniadowie.

O godz. 19:00 Huragan zmierzy się z WMS-em Wysokie Mazowieckie. Będzie to mecz towarzyski, a zarazem pierwszy, w którym będzie można zobaczyć w akcji nowych zawodników śniadowian. Starcie odbędzie się w hali ZSP w Śniadowie.

- Najmniejszych i najgłośniejszych kibiców Huraganu czeka mikołajkowa niespodzianka. Zapraszamy wszystkich fanów, z całymi rodzinami! Planujemy sporo atrakcji, więc sobotni wieczór zapowiada się bardzo ciekawie i nie może Was zabraknąć - wspominają członkowie zarządu klubu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości