Zawodniczki UKS-u Jedynka Łomża ponownie zaprezentowały się z bardzo dobrej strony podczas turnieju minisiatkówki organizowanego przez Rekord Zambrów.
W barwach łomżyńskiego klubu wystąpiły Hanna Szabłowska oraz Zuzanna Kicała. Szczególnie udany turniej zaliczyła druga z nich, która wywalczyła trzecie miejsce w Lidze Srebrnej. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Hanna Szabłowska, potwierdzając rosnącą formę.
W zawodach nie zabrakło emocji były zwycięstwa, porażki, medale, ale przede wszystkim dużo dobrej sportowej zabawy.
- Jestem bardzo zadowolony z postawy dziewczyn. Pokazały charakter, zaangażowanie i coraz lepsze umiejętności na boisku. Takie turnieje to świetna okazja do zbierania doświadczenia i budowania pewności siebie - podkreślił trener Jacek Kicała,
Reklama
Turniej w Zambrowie był kolejnym etapem przygotowań do półfinału mistrzostw województwa Kinder Joy of Moving, który odbędzie się 25 kwietnia w Białystok.
W zawodach rywalizowały zawodniczki z pięciu klubów: Rekord Zambrów, UKS AP Łapy, UKS Jedynka Łomża, Set Wasilków oraz Orły Białystok.