Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.
Chwilę przed godziną 18:00 dyżurny łomżyńskiej policji odebrał wezwanie dotyczące kolizji na al. Piłsudskiego. Na miejscu okazało się, że rzeczywiście do takowej doszło. Funkcjonariusze ustalili, iż kobieta kierująca Hyundaiem wyjeżdżała z ul. Reymonta w kierunku szpitala i nie ustąpiła pierwszeństwa Tesli jadącej w kierunku al. Legionów.
Na miejscu zdarzenia pojawiła się zarówno policja, jak i zespół ratownictwa medycznego, który zabrał jedną z pań, siedzącą za kierownicą pojazdu na badania. Na szczęście nie wykazały one nic poważnego.
Kolizja była winą kobiety kierującej Hyundaiem, która otrzymała mandat w wysokości 1500 zł, a jej konto zasiliło 10 punktów karnych.