Już jutro 10 maja 2017 r. o godzinie 10.00 na stadionie Miejskim w Łomży rozegrane zostaną igrzyska grupy zachodniej (półfinał wojewódzki) w czwórboju. Organizatorem jest Szkolny Związek Sportowy wraz z patronem Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Łomży.
Igrzyska w czwórboju to zawody drużynowe w skład których wchodzą cztery dyscypliny lekkoatletyczne: bieg sprinterski na dystansie 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal (lub wzwyż) i bieg na 600 m - dziewcząt i 1000 m - chłopców.
W zawodach weźmie udział sześć reprezentacji powiatów: Miasto Łomża, powiat łomżyński, kolneński, zambrowski, grajewski i wysokomazowiecki.
Igrzyska grupy zachodniej w czwórboju to półfinały wojewódzkie. Dwie najlepsze drużyny, które uzyskają najwięcej punktów przechodzą do finału wojewódzkiego.