Reklama

Igrzyska woj. podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych

13/04/2015 05:12

W miniony weekend 11 kwietnia 2015 roku na terenach leśnych w Przewięzi pod Augustowem zostały przeprowadzone Igrzyska woj. Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach rywalizowało ze sobą 20 najlepszych szkół woj. Podlaskiego, które aby startować w tych zawodach musiały przebrnąć eliminacje miejskie i powiatowe.

W kategorii dziewcząt awans do igrzysk wojewódzkich uzyskała SP 7 Łomża i SP 9 Łomża, natomiast wśród chłopców SP 9 Łomża, SP 7 Łomża i SP 5 Łomża. Dziewczęta SP 7 Łomża zajęły V miejsce, a SP 9 Łomża XII. Chłopcy SP 9 Łomża ukończyli zawody na VI miejscu, z SP 7 Łomża na VII, natomiast pecha miała drużyna chłopców z SP 5 Łomża, która na skutek kontuzji jednego zawodnika nie ukończyła zawodów.

Skład SP 9 Łomża, VI zespołu chłopców igrzysk województwa podlaskiego – KOZŁOWSKI MARCIN, SIWIK JAKUB, OLSZEWSKI MACIEK, JURKOWSKI KONRAD, KOWALCZYK KRYSTIAN, MŚCIWUJEWSKI SZYMON, BUCZYŃSKI WIKTOR, ANDRZEJCZYK FILIP, SULKOWSKI MATEUSZ, RAMOTOWSKI JAKUB, TOLZDORF SZYMON – trener WOJCIECH KAMIŃSKI;

Reklama

Dziewczęta SP 9 Łomża – DĄBROWSKA WERONIKA, PIOTROWSKA WERONIKA, JANKOWSKA NATALIA, PLONA WIKTORIA, ZYSK MARTYNA, ŁUKAWSKA ALICJA, KSIĄŻEK ZOFIA, KORYTKOWSKA ALEKSANDRA, KONOPKA KATARZYNA, STASZEWSKA DOMINIKA, GRZYMAŁA WERONIKA, MIECZKOWSKA PATRYCJA, KOMOROWSKA DOMINIKA – trener ŁUKASZ KUROWSKI.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości