Uczenice Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zdobyły puchar za II miejsce podczas finału wojewódziego dziewcząt w unihokeju. Turniej został rozegrany w Zespole Szkół Katolickich w Białymstoku
Skład srebrnej drużyny: Alicja Kowalczyk, Paulina Żelazna, Karolina Filipkowska, Angelika Świerczewska, Julia Piotrowska, Maria Jankowska, Julia Pawelczyk, Maja Jakubiak i Martyna Dzierzgowska. Warto podkreślić, że Maja Jakubiak została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
Trenerem zespołu jest Adam Wszeborowski.
fot. nadesłane