Reklama

II miejsce SP Kupiski w unihokeju [FOTO]

11/12/2020 08:15

Uczenice Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zdobyły puchar za II miejsce podczas finału wojewódziego dziewcząt w unihokeju. Turniej został rozegrany w Zespole Szkół Katolickich  w Białymstoku

Skład srebrnej drużyny: Alicja Kowalczyk, Paulina Żelazna, Karolina Filipkowska, Angelika Świerczewska, Julia Piotrowska, Maria Jankowska, Julia Pawelczyk, Maja Jakubiak i Martyna Dzierzgowska.  Warto podkreślić, że Maja Jakubiak została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. 

Trenerem zespołu jest Adam Wszeborowski.

fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości