Reklama

II Turniej Tenisa Ziemnego - MOSiR MASTERS CUP. Ruszyły zapisy

05/08/2015 07:55

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego na II Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego pod nazwą MOSiR „Masters" CUP. Rozgrywki zaplanowano na niedzielę 9 sierpnia 2015 roku, na kortach tenisowych przy Stadionie Miejskim na ulicy Zjazd 18.

Rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 9:00. Do rozgrywek mogą się zgłaszać wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia. Zawodnicy przed 18 rokiem życia muszą w dniu imprezy dostarczyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Aby zgłosić się do zawodów należy wysłać maila na adres imprezy@mosir.lomza.pl, bądź zadzwonić do Działu Imprez tel. 86 215 06 05. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz wiek zawodnika. W temacie należy wpisać nazwę turnieju. Regulamin zawodów oraz system rozgrywek zostanie podany w dniu zawodów 9 sierpnia. Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju. Liczba zawodników jest ograniczona.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości