Jazda ulicami Łomży została przerwana po niespodziewanej awarii samochodu. Z włączającego się do ruchu BMW nagle odpadło koło. Ten niebezpieczny moment został uchwycony przez wideorejestrator.
Kierujący bmw wyjechał z przykościelnego parkingu na ul. Wojska Polskiego. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z tylnej osi auta odpadło koło, które „powędrowało” na lewe pobocze.
Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.