Zespół KS Biel Jeziorko okazał się najlepszym w stawce 16 drużyn, które wzięły udział w IV Turnieju Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży. Rozgrywki trwały przez całą sobotę w hali im. Olimpijczyków Polskich. Zwycięzcy w finale 3:0 pokonali drużynę Dobroplastu.
Przez cały dzień trwał sobotni IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Rady Miasta Łomży, w którym udział wzięło 16 zespołów z Łomży oraz bliższych i nieco dalszych okolic. W pierwszej fazie turnieju drużyny grały systemem każdy z każdym. Do fazy pucharowej trafiło osiem najlepszych zespołów z czterech grup, spośród których wyłoniona została najlepsza czwórka. Zakwalifikowały się do niej drużyny KS Biel, Dobroplast, IT Card oraz Rocco i w takiej właśnie kolejności zakończyły one turniej.
Kapitanowie drużyn odebrali z rąk przewodniczącej Rady Miejskiej Łomży Bernadety Krynickiej puchary i dyplomy, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe medale.