Rok 2020 nie należał do najłatwiejszych. Musieliśmy zmienić swoje przyzwyczajenia, stosować się do wielu nakazów i zakazów, a to wszystko z powodu panującej epidemii koronawirusa, która nie wiadomo kiedy się zakończy. Jak będziemy wspominać minione miesiące i czego życzymy sobie na Nowy Rok? Zapytaliśmy o to mieszkańców Łomży.