Podczas trwających w Warszawie Mistrzostw Polski amatorów w boksie świetnie zaprezentował się zawodnik klubu Hunter Kickboxing Łomża - Jakub Maliszewski.
Pięściarz, trenujący pod okiem Macieja Tercjaka, odnotował znakomity występ, staczając dwie walki i obie wygrywając.
W premierowym pojedynku Maliszewski zwyciężył po poddaniu narożnika rywala w trzeciej rundzie, czym zapewnił sobie awans do kolejnego etapu turnieju. W drugim starciu również nie pozostawił przeciwnikowi złudzeń, pewnie sięgając po wygraną i przepustkę do wielkiego finału.
W niedzielę zawodnik z Łomży stanie przed szansą zdobycia złotego medalu Mistrzostw Polski. Czy uda mu się sięgnąć po tytuł mistrza? Tego dowiemy się już wkrótce. Cała ekipa Huntera Kickboxing Łomża i lokalni kibice trzymają mocno kciuki za Jakuba!