Reklama

Jechał bez pasów. Auto musiał oddać pasażerce

07/09/2022 12:00

62-latek z gminy Wizna podróżował bez pasów. Kiedy na jaw wyszło, co jeszcze ma na sumieniu, mundurowi odebrali mu auto.

Kierowca skody podróżował bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Łomżyńscy mundurowi zatrzymali go na Szosie Zambrowskiej. 

- W trakcie kontroli wyszło na jaw, że 62-latek posiada zakaz kierowania pojazdami. Policjanci przekazali samochód pasażerce, która posiadała prawo jazdy, a on sam odpowie teraz przed sądem - podaje Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Złamanie zakazu sądowego oznacza karę pozbawienia wolności do 5 lat. Dodatkowo mieszkaniec gminy Wizna odpowie za popełnione wykroczenie.

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości