Reklama

Jechał pijany i przekroczył prędkość - VIDEO

24/02/2011 08:54

31 km szybciej, niż dopuszczają przepisy, jechał 60-letni kierowca TIR-a. Policjanci zatrzymali go wczoraj w Mężeninie. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Całe zdarzenie zarejestrowała policyjna kamera.

Wczoraj przed południem patrolujący drogę krajową numer 8 policjanci białostockiej drogówki zauważyli i videorejestratorem nagrali ciężarówkę, której kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w miejscowości Mężenin o 31 km/h - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku.

Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca ciężarowego Iveco jest pijany. 60-latek miał ponad promil alkoholu.

Mieszkaniec Pruszkowa tłumaczył się mundurowym, że poprzedniego dnia wieczorem pił piwo i był pewien, że jest obecnie trzeźwy. Tłumaczenia na nic się nie zdały. Samochód trafił na policyjny parking, a 60-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości