Reklama

Jechała i rozbijała samochody! Pijacki rajd mieszkanki Łomży zakończony na ul. Sikorskiego [FOTO]

06/04/2023 11:19

Blisko 2 promile miała w organizmie mieszkanka Łomży, która wczoraj postanowiła przejechać się samochodem. Za kierownicą hondy spowodowała dwie kolizje. Teraz grozi jej do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Z policyjnej relacji wynika, że po godz. 16:00 łomżyńscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o kolizji w Piątnicy.

- Kierowca forda, w który uderzyła honda i odjechała z miejsca, podejrzewał, że sprawca jest nietrzeźwy, gdyż jechał całą szerokością jezdni i wjeżdżał na krawężnik. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód ten jedzie w kierunku nowego mostu w Łomży -informuje KMP w Łomży.

Zaledwie po chwili dyżurny łomżyńskiej policji otrzymał kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Tym razem doszło do niego na ul. Sikorskiego w Łomży.

Reklama

- Wynikało z niego, że sprawcą jest kobieta jadąca ta sama hondą o której informację policjanci dostali przed chwilą. Z miejsca tego zdarzenia honda już nie odjechała, a kierującą okazała się 42 letnia mieszkanka Łomży. Badanie alkomatem wykazało, że łomżanka miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu - relacjonuje łomżyńska jednostka policji.

Kobiecie grozi do 2 lat więzienia. Odpowie również  za spowodowanie kolizji. 

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości