Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

17/03/2025 13:08

W wypadku ucierpiała 55-latka kierująca Oplem. Została zabrana do szpitala celem ustalenia obrażeń.

Na węźle Szczuczyn przy trasie Via Baltica doszło dzisiaj do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych.

- Po godzinie 11 doszło do zderzenia opla z Hyundaiem. Kierujący trzeźwi. Wiadukt nad S61 zablokowany. Ruch na S61 odbywa się bez utrudnień. 55-latka kierująca Oplem została przewieziona do szpitala celem ustalenia obrażeń- informuje Komenda Powiatowa Policji w Grajewie. 

Obecnie zarówno wjazd jak i wyjazd z S61 są zablokowane.

Źródło: KPP Grajewo Aktualizacja: 17/03/2025 13:22
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości