W wypadku ucierpiała 55-latka kierująca Oplem. Została zabrana do szpitala celem ustalenia obrażeń.
Na węźle Szczuczyn przy trasie Via Baltica doszło dzisiaj do zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych.
- Po godzinie 11 doszło do zderzenia opla z Hyundaiem. Kierujący trzeźwi. Wiadukt nad S61 zablokowany. Ruch na S61 odbywa się bez utrudnień. 55-latka kierująca Oplem została przewieziona do szpitala celem ustalenia obrażeń- informuje Komenda Powiatowa Policji w Grajewie.
Obecnie zarówno wjazd jak i wyjazd z S61 są zablokowane.