Reklama

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu dwóch aut w gminie Wizna

16/09/2022 15:43

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło po godz. 14:00 w rejonie miejscowości Ruś (gm. Wizna).

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda uderzył w tył opla, który zwolnił aby skręcić. W wyniku tego zdarzenia kierowca opla trafił do szpitala - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu.

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości