Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło po godz. 14:00 w rejonie miejscowości Ruś (gm. Wizna).
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda uderzył w tył opla, który zwolnił aby skręcić. W wyniku tego zdarzenia kierowca opla trafił do szpitala - informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży.
Na miejscu nie występują utrudnienia w ruchu.
zdj. ilustracyjne